Vítáme Vás na stránkách vinotéky Korunní 105. V osobitém prostředí vinotéky na Vás čeká široký výběr, jak lahvových, tak i sudových stáčených kvalitních vín české, moravské, ale i celosvětové produkce, destilátů a bohatý doplňkový sortiment.

 

Naše sudová vína nabízíme pouze jako jakostní vína od ověřených výrobců. Téměř vždy je možné si vybrat minimálně z 18 druhů. Vína jsou uchovávána v nerezových sudech a jejich čepování probíhá za pomoci potravinářského dusíku, který zamezuje oxidaci a udržuje víno v dobré kondici.

 

Naše nekuřácká vinotéka s kapacitou 25 míst je také skvělým místem pro posezení s Vašimi přáteli, pořádání rodinných oslav a firemních večírků. Kromě vína Vám můžeme nabídnout mnoho druhů kvalitní italské kávy, čajů, alkoholických i nealkoholických nápojů a vždy něco studeného i teplého k zakousnutí. Při konzumaci můžete využít připojení k wi-fi zdarma. Pro milovníky dobrého vína pořádáme pravidelné řízené degustace, pod vedením profesionálních someliérů.

 

Oázou v šedi městského ruchu je naše zastřešená zahrádka vsazena do zeleně ve vnitrobloku. Nejen v letních měsících zde naleznete 40 míst k sezení. Za příznivého počasí můžete ochutnat lahůdky připravené na zahradním grilu.

 

Budeme rádi, když nám Vaše názory, připomínky, pochvalu, ale i kritiku sdělíte na náš email: korunní105@seznam.cz

 

K návštěvě vinotéky Vás srdečně zve a těší se na Vás její majitel Radek Berka a milý personál.

 

V našem podniku využíváme spolehlivé pokladní systémy od společnosti Awis.